O autorze
Dziennikarz pop i kulturalny, bloger, warszawiak z wyboru. Zajmował się dziesiątkami rzeczy, zna tysiące osób, a interesują go tylko miliony. Zaprasza na osobistego bloga ohpatryk.

Top 5 gwiazd pop kochających rock

Britney Spears kocha rock'n'roll
Britney Spears kocha rock'n'roll YouTube / BritneySpearsVEVO
Nie wiadomo co powoduje, że gwiazdy pop koniecznie chcą udowadniać, że w ich zainteresowaniu leży rock, lub co gorsza - rock'n'roll. Dlaczego? Trudno zrozumieć. Podobnie jak niektóre z poniższych wykonów.

5. Katy Perry - Rock God

Katy Perry zanim stała się przerażającą lalką Barbie miała swój zespół. Oczywiście rockowy. Kapela sukcesu nie odniosła, a Katy dostała nową, plastikową osobowość oraz tysiąc peruk. Pozostał czar wspomnień jej nieremasterowanego głosu.

4. Rihanna - ROCKSTAR 101 ft. Slash

Rihanna będąc na szczycie postanowiła oznajmić, że jest gwiazdą rocka. Dlaczego? Trudno stwierdzić. Wychowana w jamajskich rytmach, później wyginająca się w porno-techno-popowych utworach nie wydawała się specjalną entuzjastką gitarowych riffów. A jednak.

3. Madonna - American Pie

Spośród wszystkich wymienionych tutaj pań Madge z pewnością z rock'n'rollem miała trochę wspólnego. Ale czy naprawdę w popowej, typowo milenijnej (kochany styl lat dwutysięcznych!) piosence musiała zaśpiewać now do you believe in rock 'n' roll / and can music save your mortal soul / and can you teach me how to dance real slow. Ajć!


2. Pink - So What

Ja naprawdę bardzo lubię Pink, ale trudno mi nie śmiać się z piosenki, w której wieloletnia gwiazda MTV, VIVY, Eski (z pewnością nie Eski Rock) i Bravo Girl śpiewa: So so what? I'm still a rock star. Pink, błagam, nie wystarczy pokazać lewą pierś i zapozować z gitarą. A może właśnie wystarczy?

1. Britney Spears - I Love Rock 'N' Roll

Ta piosenka jest tak zła, że lądowała już wielokrotnie na czołówkach list: najgorszej piosenki roku, najgorszego teledysku, najgorszego coveru... A ja na przekór uważam, że mało która gwiazda popu ma prawo tak jak Brit zaśpiewać, że kocha rock'n'roll. Ciekawe czy podśpiewywała to goląc swoją głowę...
Trwa ładowanie komentarzy...